Nová verzia aplikácie MyCashFlow Premium s číselným označením 1.0, prináša zásadnú a veľmi užitočnú funkciu. Tou je automatické importovanie všetkých vašich údajov z predchádzajúcej verzie MyCashFlow Premium do tej najaktuálnejšej (ktorá je momentálne k dispozícii). Užívateľské nastavenia, všetky druhy mesačných príjmov a výdajov, údaje z dôchodkového (II. pilier) a stavebného sporenia, termínovaného vkladu, hypotéke, spolu s vašimi kontaktami, pripomienkami a zárukami produktov sa teraz behom chvíľky  prekopírujú do novej verzie. Vďaka tejto funkcii, môžete pokračovať v sledovaní vášho cashflow vždy v najnovšej verzii aplikácie, bez nutnosti zdĺhavého manuálneho kopírovania!

Okrem toho prináša nová verzia MyCashFlow Premium 1.0 aj ďalšie opravy a vylepšenia:

  • výpočet odvodov zamestnávateľa na základe vašej hrubej mzdy a jeho celkové náklady na vašu mzdu (tzv. super hrubá mzda)
  • oprava zadávania nových kontaktov, pripomienok a záruk k produktom
  • oprava sťahovania aktuálnych kurzov vybraných mien (nákup / predaj)
  • numerické aj grafické porovnanie aktuálneho stavu stavebného sporenia a cieľovej sumy
  • viaceré zmeny a vylepšenia týkajúce sa výpočtov, vzhľadu, ale aj výkonu aplikácie

Pred samotným spustením procesu importovania si vašu predošlú verziu aplikácie MyCashFlow Premium nezabudnite zálohovať ! Odporúčame si vytvoriť samostatný priečinok, kam skopírujete novú aj predchádzajúcu verziu aplikácie.

Ako spustiť automatický import vašich údajov:

1) Otvorte novú verziu aplikácie MyCashFlow 2018 Premium 1.0 a prejdite na zošit podrobný ročný prehľad, v hornej časti na pravej strane sa nachádza tlačidlo na spustenie tohto procesu

2) Po jeho stlačení sa vás aplikácia spýta, či naozaj chcete začať importovať vaše údaje alebo ste ho len omylom stlačili

3) Následne po potvrdení vyberte v okne s ponukou vašu predchádzajúcu verziu aplikácie, z ktorej chcete údaje kopírovať (zdroj údajov)

4) Začne sa proces importovania údajov, ktorého priebeh uvidíte na vašej obrazovke

5) Po úspešnom dokončení procesu importovania sa zobrazí potvrdzujúca sprava

 

Ďakujeme, že ste si vybrali aplikáciu MyCashFlow, vášho osobného asistenta vo svete financií!

Nová verzia aplikácie MyCashFlow Premium 1.0

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *