Stránka mycashflow.sk sa zameriava na oblasť osobných financií a ponúka moderné a pohodlné riešenie, vďaka ktorému bude sledovanie vašich príjmov a hlavne výdajov veľmi jednoduché a prehľadné. Či už sa jedná o osobný alebo rodinný rozpočet, rovnomenná aplikácia MyCashFlow, vám umožní získať lepší prehľad o vašom cash-flow, čo je najdôležitejší ukazovateľ potrebný pri plánovaní väčších ale aj menších investícií ako je kúpa spotrebičov, oprava alebo kúpa auta, či bytu, a rovnako aj pri vytváraní vlastných finančných rezerv.

euro-mince

Základnú verziu (Free), ktorá je zdarma si stačí len stiahnuť a môžete ju začať okamžite používať, bez nutnosti inštalácie. Pochopiteľne za predpokladu, že už máte na svojom PC nainštalovaný MS Excel, ktorý je nevyhnutný na jej spustenie. A tu sa dostávame k ďalšej oblasti, ktorej sa stránka mycashflow.sk venuje, a tou je samotný program MS Excel a jeho využitie pri našej každodennej práci ale i zábave:-).

piskvorky

Práve voľba riešenia, vytvoriť osobný rozpočet pod Excelom a nie ako samostatne bežiaci program má viacero výhod. Tou najpodstatnejšou je otvorenosť celého prostredia, ktoré si môžete flexibilne upravovať podľa vlastných potrieb, vďaka jeho pokročilým výpočtovým, grafickým a programovacím možnostiam. Za zmienku stojí aj mobilita, pretože aplikácia zaberie iba minimum miesta či už na flash disku, v mobile alebo na virtuálnom úložisku (napr. Dropbox) a tak ju môžete mať vždy po ruke. Takže ak chcete mať vaše financie pod väčším drobnohľadom a prípadne sa popri tom aj niečo nové naučiť v programe MS Excel, ste na správnom mieste!